Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Szczytno: Uczeń Szkoły Podstawowej w Rozogach wyróżniony w ogólnopolskim konkursie „Rymowanka – Zachęcanka”. Wyróżnienie wręczył mu szef szczycieńskiej jednostki policji

„Jeśli chcesz mieć życie fajne i kolorowe, zawsze noś znaczki odblaskowe. Jesteś bezpieczny w dzień i w nocy gdy masz na sobie super odblaskową moc”. Wyróżniona rymowanka-zachęcanka Gabriela Bryszewskiego.

Wczoraj (06.11.2019r.) Komendant Szczycieńskiej Policji gościł w swoim gabinecie Gabriela Bryszewskiego oraz jego 2 braci i tatę. Niecodzienni goście przyszli do komendy na zaproszenie szefa szczycieńskiej policji. Insp. Radosław Drach zaprosił Gabriela, aby pogratulować mu uzyskania wysokiej lokaty- wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie pt.
„ Rymowanka - Zachęcanka” promującym ideę noszenia elementów odblaskowych jako stałego elementu ubioru, plecaka lub tornistra wśród dzieci, młodzieży i dorosłych poruszających się po drodze, po zmierzchu w obszarze zabudowanym i niezabudowanym.

Na podkreślenie zasługuje fakt, iż do Komend Wojewódzkich Policji/Komendy Stołecznej Policji wpłynęło łącznie 1 545 prac konkursowych wykonanych przez dzieci z klas I-III szkół podstawowych. Wśród tak dużej ilości prac znalazła się wyróżniona praca Gabriela - ucznia klasy III Szkoły Podstawowej w Rozogach. Insp. Radosław Drach wręczając Gabrielowi pamiątkowy dyplom i drobny upominek pogratulował mu talentu oraz pomysłowości, a także pochwalił za angażowanie się w przedsięwzięcie mające na celu ochronę zdrowia, a nawet życia, które z pewnością jest wzorem do naśladowania dla innych, zarówno tych młodszych uczestników ruchu drogowego jak i starszych. Natomiast zwracając się do taty Gabriela - Pana Krzysztofa, Komendant podkreślił fakt, iż na właściwe wychowanie dziecka największy wpływ mają rodzice, kształtując w nich właściwe wzorce i postawy.