Komenda Powiatowa Policji w Szczytnie

Komunikaty


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. WSPol/Szczytno: Odbyły się uroczyste obchody Święta Policji

  24 lipca to data szczególna dla polskiej Policji. Dokładnie tego dnia 99 lat temu została powołana Policja Państwowa. Uroczyste obchody Święta Policji w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie obchodzone razem z Komendą Powiatową Policji w Szczytnie miały miejsce 12 lipca 2018 r.

 2. Kierownictwo Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie

 3. Komenda Powiatowa Policji w Szczytnie

  Dane teleadresowe

 4. Szczytno: Podinsp. Arkadiusz Napiórkowski powołany na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Szczytnie.

  Wczoraj insp. Tomasz Klimek Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie uroczyście powołał podinsp. Arkadiusza Napiórkowskiego na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Szczytnie.

 5. Szczytno: Odbył się IV Turniej Służb Mundurowych w Piłkę Nożną. Na podium stanęli żołnierze i policjanci.

  W piątek odbył się IV Powiatowy Turniej Służb Mundurowych w Piłkę Nożną o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Szczytnie. W Turnieju uczestniczyło 5 drużyn. Na podium stanęli żołnierze i policjanci. Uczestnicy piłkarskich zmagań, swoją grą uczcili pamięć tragicznie zmarłego policjanta mł. asp. Piotra Nowaka. IV edycję Turnieju, podobnie jak w latach poprzednich Honorowym Patronatem objął Starosta Szczycieński Pan Jarosław Matłach.

 6. Szczytno: „Jesteście dla nas ważni” – policjanci pamiętają o rodzinie tragicznie zmarłego funkcjonariusza

  Odchodząc na wieczną służbę policjant pozostawia za sobą dwie rodziny – tą w swoim domu i tą policyjną. W tych trudnych chwilach ta pierwsza może liczyć na wsparcie od drugiej. Insp. Tomasz Klimek Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie spotkał się z żoną zmarłego tragicznie mł. asp. Piotra Nowaka i podkreślił fakt niezmiennego traktowania rodziny zmarłego funkcjonariusza, jako ważnej części mundurowej rodziny policyjnej. Rodzinie przekazane zostały także środki zebrane przez ZW NSZZ Policjantów.

 7. MIASTO SZCZYTNO REJON I

 8. Struktura organizacyjna Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie

  W skład Komendy Powiatowej Policji wchodzą:

 9. Szczytno: Za jazdę po alkoholu odpowie przed sądem.

  Kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz zakaz prowadzenia pojazdów do lat 10 grozi 28-letniemu mieszkańcowi gminy Rozogi, który wczoraj w Rozogach kierował renault megane znajdując się w stanie nietrzeźwości. 28-latek miał w organizmie ponad dwa promile alkoholu. Policjanci zatrzymali dokument prawa jazdy kierowcy. Teraz za swoje zachowanie mężczyzna odpowie przed sądem.

 10. GMINA JEDWABNO