Komenda Powiatowa Policji w Szczytnie

Komunikaty


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Szczytno: Młody, bezpieczny kierowca – pod takim hasłem policjanci spotkali się z uczniami Zespołu Szkół nr 3 w Szczytnie.

  Na zaproszenie Pani Dyrektor Marioli Jaworskiej w Zespole Szkół nr 3 w Szczytnie, odbyło się dzisiaj spotkanie poświecone bezpieczeństwu młodych kierowców. Policjanci wraz z przedstawicielem jednej ze szkół nauki jazdy mówili o odpowiedzialnemu korzystaniu z uprawnień do kierowania pojazdami oraz rozważnemu realizowaniu ambicji kierowcy.

 2. Kierownictwo Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie

 3. Komenda Powiatowa Policji w Szczytnie

  Dane teleadresowe

 4. Szczytno: Dzielnicowi spotkali się ze strażakami ochotnikami. Zachęcali do służby w Policji.

  Podczas minionego weekendu szczycieńscy policjanci dzielnicowi nie próżnowali. Spotkali się ze strażakami z OSP i rozmawiali o wspólnej odpowiedzialności za bezpieczeństwo. Omówili bieżące zagrożenia zgłoszone przez społeczeństwo poprzez narzędzie KMZB. Ponadto funkcjonariusze przedstawili ochotnikom, możliwość wstąpienia do służby w Policji.

 5. MIASTO SZCZYTNO REJON I

 6. GMINA DŹWIERZUTY

 7. Szczytno: Policjanci dzielnicowi promują służbę w Policji.

  Służba w Policji to bardzo odpowiedzialna i wymagająca praca. Przynosi ona jednak wiele satysfakcji. Wiedzą o tym ci, którzy już noszą niebieski mundur. O warunkach wstąpienia do służby a także o innych aspektach związanych z codziennym działaniem funkcjonariusza, rozmawiają w ostatnim czasie ze strażakami ochotnikami policjanci dzielnicowi. Odwiedzili już wiele zastępów w kilku gminach powiatu szczycieńskiego.

 8. GMINA WIELBARK

 9. Struktura organizacyjna Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie

  W skład Komendy Powiatowej Policji wchodzą:

 10. Szczytno: Komendę Policji odwiedzili Strzelcy z Jednostki 1033. Rozmawiali o doborze do Policji.

  Wczoraj na zaproszenie Komendanta Powiatowego Policji w Szczytnie mł. insp. Tomasza Bzymka naszą komendę odwiedzili Strzelcy z Jednostki Strzeleckiej 1033 wraz z Dowódcą Jednostki sierż. ZS Sławomirem Słoką. Z młodymi ludźmi spotkali się miejscy policjanci dzielnicowi, którzy opowiedzieli o swojej pracy i zachęcali do wstąpienia w szeregi naszej formacji.