Komenda Powiatowa Policji w Szczytnie

Komunikaty


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Kierownictwo Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie

 2. Komenda Powiatowa Policji w Szczytnie

  Dane teleadresowe

 3. MIASTO SZCZYTNO REJON I

 4. Struktura organizacyjna Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie

  W skład Komendy Powiatowej Policji wchodzą:

 5. GMINA JEDWABNO

 6. GMINA SZCZYTNO REJON V

 7. GMINA SZCZYTNO REJON VI

 8. Szczytno: Wypadek na przejściu dla pieszych

  Policjanci oraz załoga karetki pogotowia pracowali na miejscu wypadku drogowego w Szczytnie na ulicy 1-go Maja. Potrącona przez samochód piesza z ogólnymi obrażeniami została przetransportowana do szpitala.

 9. Szczytno: Odbyły się uroczyste obchody Święta Policji

  Policjantki i policjanci Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie oraz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie wspólnie wzięli udział w uroczystych 98 obchodach Święta Policji. Uroczystość odbyła się na placu apelowym szczycieńskiej Uczelni. Nadinsp. Jan Lach Zastępca Komendanta Głównego Policji, insp. dr Marek Fałdowski Komendant-Rektor WSPol, insp. insp. Tomasz Klimek Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie oraz mł. insp. Tomasz Bzymek Komendant Powiatowy Policji w Szczytnie wręczyli odznaczenia oraz akty mianowania na wyższe stopnie policyjne. Uroczystość zaszczyciło swoją obecnością wielu znamienitych gości, przedstawiciele władz samorządowych, duchowieństwa, służb mundurowych oraz rodziny policjantów.

 10. Szczytno: Tytuł najlepszego „Patrolu Roku 2017” zdobyli szczycieńscy policjanci

  Wczoraj w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie zakończyły się wojewódzkie eliminacje Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji pn. „Turniej Par Patrolowych Patrol Roku 2017”. W szranki stanęło 19 par patrolowych reprezentujących wszystkie powiaty naszego regionu. Po dwóch dniach konkursowych zmagań wyłoniono zwycięzców. Szczycieńscy policjanci st. sierż. Bartosz Kaszubowski i sierż. Rafał Orzoł zajęli I miejsce na podium. Reprezentować będą garnizon warmińsko – mazurski w ogólnopolskim finale, który odbędzie się we wrześniu w Słupsku.