Komenda Powiatowa Policji w Szczytnie

Komunikaty


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Komenda Powiatowa Policji w Szczytnie

  Dane teleadresowe

 2. Kierownictwo Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie

 3. MIASTO SZCZYTNO REJON I

 4. Szczytno: Policjanci przed wakacjami wyposażają dzieci w wiedzę na temat bezpieczeństwa.

  Szczycieńscy policjanci nie zwalniają tempa. Dzielnicowi i policjantka zajmująca się profilaktyką społeczną odwiedzają przedszkolaków oraz uczniów szkół z terenu powiatu. Powód? Wielkimi krokami zbliżają się wakacje i w związku z tym trzeba przekazać dużo informacji jak dbać o bezpieczeństwo własne i tym samym jak unikać zagrożeń i jak radzić sobie w sytuacjach trudnych.

 5. Struktura organizacyjna Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie

  W skład Komendy Powiatowej Policji wchodzą:

 6. Szczytno: Nasza policjantka aktywnie wspierała XI Ogólnopolskie Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych.

  W czerwcu odbyły się XI Ogólnopolskie Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych, nad którymi patronat sprawowała Pierwsza Dama RP Pani Agata Kornhauser-Duda. Honorowym Przewodniczącym członków organizacji „Bieg z Pochodnią Strzegących Prawa na rzecz Olimpiad Specjalnych” jest Komendant Główny Policji. Wśród uczestników sztafety przenoszącej „Ogień Nadziei” była nasza policjantka sierż. Agata Mendelewska. Ze względu na specyfikę dyscyplin sportowych ujętych w programie zawodów, odbyły się one w różnych miejscach: Katowicach, Chorzowie i Mikołowie.

 7. Szczytno: „Bezpieczne wakacje 2018” policjanci ze Szczytna rozpoczęli cykl spotkań z dziećmi i młodzieżą.

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie odwiedzają uczniów w miejskich i gminnych szkołach powiatu szczycieńskiego realizując tym samym cykl spotkań poprzedzających wakacyjny odpoczynek. W trakcie spotkań funkcjonariusze przedstawiają zasady bezpiecznych postaw w sytuacji zagrożenia, wskazują na niebezpieczeństwa wynikające z nieodpowiedzialnej zabawy nad wodą, jak również przypominają o zachowaniu ostrożności w kontaktach z osobami nieznajomymi.

 8. GMINA JEDWABNO

 9. Szczytno: Policjanci zabezpieczyli alkohol sprzedawany bez wymaganej koncesji.

  Wczoraj w jednym ze szczycieńskich lokali gastronomicznych, policjanci kryminalni zabezpieczyli ponad 120 butelek alkoholu różnych marek. Działanie funkcjonariuszy było efektem wcześniej poczynionych przez nich ustaleń. Jak się okazało lokal nie posiadał wymaganej koncesji do sprzedaży procentowych trunków. Teraz, policyjni śledczy poprowadzą postępowanie zgodnie z przepisami ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi.

 10. Szczytno: Promowali KMZB na posiedzeniu powiatowej komisji bezpieczeństwa i porządku publicznego.

  Podinsp. Arkadiusz Napiórkowski p.o. I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Szczytnie, wziął udział w posiedzeniu powiatowej komisji bezpieczeństwa i porządku publicznego oraz powiatowego zespołu zarządzania kryzysowego. Przedstawiciel szczycieńskiej Policji omówił zagadnienie związane z przygotowaniem do nadchodzącego sezonu turystycznego oraz przypomniał o funkcjonującym od września 2016 roku, narzędziu jakim jest Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa.