Komenda Powiatowa Policji w Szczytnie

Komunikaty


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Szczytno: Uroczyste powołanie Komendanta Powiatowego Policji w Szczytnie.

  W sali odpraw szczycieńskiej jednostki Policji odbyło się uroczyste powołanie podinspektora Tomasza Bzymka na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Szczytnie. Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie inspektor Tomasz Klimek wręczył rozkaz, zgodnie z którym od 20 kwietnia 2017 roku szefem szczycieńskiej Policji jest podinspektor Tomasz Bzymek, który od 17 stycznia tego roku pełnił obowiązki Komendanta Powiatowego. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele administracji rządowej i samorządowej, kierownictwo zaprzyjaźnionych służb mundurowych a także kadra kierownicza jednostki.

 2. Kierownictwo Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie

 3. Komenda Powiatowa Policji w Szczytnie

  Dane teleadresowe

 4. Szczytno: Policjanci zabezpieczyli półtorej tony suszu tytoniowego

  Szczycieńscy kryminalni wspólnie z funkcjonariuszami Izby Celno-Skarbowej zatrzymali dwóch mieszkańców gminy Świętajno. W budynkach zajmowanych przez 56-latka i 30-latka, policjanci znaleźli ponad półtorej tony nielegalnego suszu tytoniowego, prawie 700 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy oraz broń z nabojami. Wartość strat na szkodę Skarbu Państwa z tytułu niezapłaconej akcyzy oszacowano na kwotę ponad 800 tysięcy złotych.

 5. MIASTO SZCZYTNO REJON I

 6. Szczytno: Wyłonieni laureaci powiatowych eliminacji Konkursu plastycznego „Dbam o swoje bezpieczeństwo”

  Komendant Powiatowy Policji w Szczytnie podinsp. Tomasz Bzymek oraz Starosta Szczycieński Jarosław Matłach, wręczyli nagrody dla laureatów VII edycji powiatowego etapu Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Dbam o swoje bezpieczeństwo”. Zwycięzcy uczniowie ze szkół podstawowych naszego powiatu, oprócz okolicznościowych dyplomów otrzymali również nagrody. Wyłonione prace wezmą udział w eliminacjach wojewódzkich Konkursu.

 7. Struktura organizacyjna Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie

  W skład Komendy Powiatowej Policji wchodzą:

 8. GMINA ŚWIĘTAJNO

 9. Szczytno: Ujawniony nietrzeźwy kierowca autobusu szkolnego.

  Wczoraj przed południem szczycieńscy policjanci ruchu drogowego w miejscowości Łatana Wielka, ujawnili nietrzeźwego kierowcę autobusu szkolnego. Świadkowie, z którymi rozmawiali funkcjonariusze powiedzieli, że czuli od 38-latka alkohol już z rana przed jego pierwszym kursem. Policjanci pobrali od kierowcy krew do badania. W czasie przerwy po wykonaniu rannego kursu, 38-latek miał wypić jeszcze trzy piwa. Refleksja przyszła tuż przed wyruszeniem w drogę po uczniów z południowej zmiany szkolnej. Kierowca nie czuł się na siłach kierować pojazdem. Poprosił o to koleżankę. W obecności funkcjonariuszy po dzieci pojechał kierowca zastępczy.

 10. GMINA JEDWABNO