Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Szczytno: Jeden zlekceważył zakaz, drugi jechał po alkoholu.

Podczas minionego weekendu szczycieńscy policjanci ujawnili dwóch kierujących, którzy nie powinni znajdować się za kierownicami. Byli to, 20-latek z gminy Szczytno, który złamał sądowy zakaz i jechał mitsubishi oraz 38-latek z Rozóg, który kierował oplem mając w organizmie promil alkoholu. Obydwaj mężczyźni za swoje zachowania odpowiedzą przed sądem.

Podczas minionego weekendu szczycieńscy policjanci ujawnili kolejnych kierujących, którzy z kierownicą nie powinni mieć nic wspólnego.

W Szczytnie ulicą Sobieszczańskiego jechał mitsubishi 20-letni mieszkaniec gminy Szczytno mimo, że obowiązuje go sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Na dodatek jego środek lokomocji nie posiadał aktualnych badań technicznych. Funkcjonariusze zatrzymali więc dowód rejestracyjny pojazdu.

Po miejscowości Rozogi jakby nigdy nic jeździł oplem 38-latek z tejże gminy, mając w organizmie promil alkoholu. Co do jego auta również były uwagi z powodu pękniętej szyby czołowej. Teraz właściciel pojazdu musi naprawić usterkę, przejść badanie diagnostyczne i zwrócić się do wydziału komunikacji w starostwie o zwrot dokumentu pojazdu.

Obydwaj kierujący za swoje zachowania odpowiedzą przed sądem.