Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Szczytno: I miejsce w Turnieju Piłkarskim „O Puchar Lata 2017” dla szczycieńskich policjantów.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie zajęli I miejsce w Turnieju Piłkarskim „O Puchar Lata 2017” zdobywając nagrodę główna. Mł. insp. Tomasz Bzymek pogratulował funkcjonariuszom sukcesu na miarę powiatu.

W miniony weekend w Leśnictwie Lipnik odbył się Turniej Piłkarski „O Puchar Lata 2017”. Głównym organizatorem imprezy było Nadleśnictwo Szczytno.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie uczestniczyli w spotkaniu reprezentując naszą formacje mundurową. Oprócz nich obecni byli też leśnicy, strażacy i pracownicy lotniska.

Drużyna policjantów zdobyła I miejsce w rozgrywkach. Ale to nie jedyne zwycięstwo jakie odnieśli. Asp. Rafał Sochacki zdobył tytuł Najlepszego Bramkarza, zaś post. Ariel Wójcik za największą ilość zdobytych goli, okrzyknięty został Królem Strzelców.

Komendant Powiatowy Policji w Szczytnie mł. insp. Tomasz Bzymek pogratulował swoim policjantom zwycięstwa i życzył dalszych sukcesów zarówno na drodze zawodowej, prywatnej a także w realizowaniu sportowych pasji.

Gratulujemy!