Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Szczytno: Dzięki policjantom zagubiony rower powrócił do właścicielki.

Szczycieńscy policjanci służby interwencyjnej w ciągu zaledwie kilkudziesięciu minut ustalili właścicielkę odnalezionego roweru. W systemie policyjnym jednoślad nie był zarejestrowany jako utracony. Funkcjonariusze nie dając za wygraną, za pośrednictwem lokalnego portalu internetowego z duża dozą prawdopodobieństwa określili, kto może być posiadaczem roweru. Przypuszczenia ich były strzałem w dziesiątkę. Uradowanej 21-latce zwrócili zgubę.

W miniony poniedziałek szczycieńscy policjanci pełniący służbę w patrolu interwencyjnym otrzymali zgłoszenie, że przy śmietniku na ulicy Lanca stoi niezabezpieczony przez nikogo, jakby porzucony rower.

Funkcjonariusze obejrzeli jednoślad, na którym widoczny był numer identyfikacyjny, sprawdzili w systemie policyjnym i okazało się, że nie jest on zarejestrowany jako utracony.

Rower więc został zabezpieczony w Komendzie.

Funkcjonariusze nie dali jednak za wygraną i postanowili odnaleźć właściciela roweru.

Sprawdzili lokalny portal internetowy. Jak się okazało mieli nosa. Tam właśnie znaleźli informację, że ktoś poszukuje swojego roweru.

Finał całej sprawy okazał się szczęśliwy dla 21-letniej mieszkanki Szczytna. Kobieta uradowana odebrała od szczycieńskich policjantów swoją zgubę.