Komenda Powiatowa Policji w Szczytnie

Komunikaty


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Szczytno: Odbyła sie XI edycja RAMBITU – turnieju wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym i sporcie.

  Po raz kolejny funkcjonariusze Komendy Policji w Szczytnie włączyli się w organizację i prowadzenie miejskiego międzyszkolnego turnieju RAMBIT skierowanego do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Gospodarzem imprezy był Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu w Szczytnie Pan Krzysztof Mańkowski. Oficjalnego otwarcia zawodów dokonał podinsp. Arkadiusz Napiórkowski p.o. I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Szczytnie oraz Pan Robert Dobroński Naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Szczytno.

 2. Szczytno: Wezwała policję do awantury domowej – zostanie ukarana

  Oficer dyżurny szczycieńskiej jednostki otrzymał zgłoszenie, z treści którego wynikało, że kobieta jest w niebezpieczeństwie i potrzebuje pomocy. Patrol policji na miejscu interwencji nie potwierdził zgłoszenia. Pod wskazanym adresem zastano nietrzeźwą zgłaszającą, która co chwilę zmieniała wersję i nie potrafiła wytłumaczyć funkcjonariuszom dlaczego wezwała policję. Mąż zgłaszającej oświadczył, iż do żadnej awantury nie doszło i nie wie dlaczego żona zadzwoniła na policję.

 3. Szczytno: Wyzywał, szarpał i zniszczył telefon komórkowy – został zatrzymany

  Szczycieńscy policjanci zatrzymali 25-latka, który znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją 57-letnią matką. Sprawca przemocy domowej miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze po raz kolejny wszczęli Procedurę Niebieskiej Karty. Mężczyzna spędził noc w policyjne celi. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 4. Szczytno: Konferencja „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie możesz mieć na nie wpływ. Poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym na terenie powiatu szczycieńskiego”

  W piątek w Auli Zespołu Szkół nr 2 w Szczytnie odbyła się konferencja pn. „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie możesz mieć na nie wpływ. Poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym na terenie powiatu szczycieńskiego”. Spotkanie poświęcone było problematyce bezpieczeństwa w ruchu drogowym na terenie działania Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie. W wydarzeniu zorganizowanym przez Komendanta Powiatowego Policji w Szczytnie wspólnie ze Starostą Szczycieńskim uczestniczyły różne podmioty m.in. Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Olsztynie, Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Olsztynie, Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie, Państwowa Powiatowa Komenda Straży Pożarnej w Szczytnie.

 5. Szczytno: W wypadku drogowym zginął 19-latek

  Szczycieńscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku drogowego na trasie Szczytno-Nowiny. 19-latek mając aktywny zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi, wsiadł za kierownicę daewoo tico. W pewnym momencie z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruch i zderzył się z samochodem ciężarowym. Nastolatek z Olsztyna zginął na miejscu.

 6. Szczytno. Policjanci zatrzymali kolejną poszukiwaną osobę.

  Funkcjonariusze z Komendy Policji w Szczytnie, podczas patrolowania ulic miasta zauważyli mężczyznę, który na ich widok zaczął uciekać. Po krótkim pościgu mężczyzna został zatrzymany. Okazało się, że 34-letni mieszkaniec Szczytna jest poszukiwany do obycia kary pozbawienia wolności.

 7. Szczytno: Poszukiwany zgłosił się do komendy, bo… chciał to już mieć za sobą.

  Wczoraj około południa do szczycieńskiej jednostki Policji zgłosił się 25-letni mieszkaniec gminy Wielbark, który był poszukiwany do odbycia kary aresztu. Mężczyzna powiedział oficerowi dyżurnemu, że przyszedł, bo „chce to już mieć za sobą”. 25-latek za popełnione wcześniej wykroczenia w ruchu drogowym, najbliższe 20 miesięcy spędzi w odosobnieniu.

 8. Kierownictwo Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie

 9. Komenda Powiatowa Policji w Szczytnie

  Dane teleadresowe

 10. Szczytno: Panujące mrozy zbierają coraz większe żniwo. Nie bądźmy obojętni wobec osób, którym grozi wychłodzenie.

  Bezdomność jest problemem coraz większej ilości osób. Dlatego ważne jest abyśmy wiedzieli w jaki sposób możemy tym osobom pomóc. Staramy się dotrzeć do wszystkich osób potrzebujących i wskazać im między innymi miejsce, gdzie w cieple będą mogły się przespać i posilić. W ten sposób funkcjonariusze udzielają pomocy każdemu, kto jej potrzebuje.