Komenda Powiatowa Policji w Szczytnie

Komunikaty


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Kierownictwo Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie

 2. Szczytno: Wyjaśniają okoliczności śmierci dwulatka.

  Wczoraj wieczorem w miejscowości Jedwabno doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia. Jak wstępnie ustalili szczycieńscy policjanci dwulatek, przed godziną 20.00 oddalił się z domu. Osoby poszukujące chłopca odnalazły go w stawie oddalonym o około 100 metrów od miejsca zamieszkania. Podjęto reanimację dziecka. Obecny na miejscu lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził zgon chłopca. Badanie rodziców wykazało, że matka była trzeźwa, ojciec zaś miał w organizmie prawie promil alkoholu. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności, które doprowadziły do tej tragedii.

 3. Struktura organizacyjna Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie

  W skład Komendy Powiatowej Policji wchodzą:

 4. Szczytno: Szczycieńską Komendę odwiedzili Goście z Akademii Policji Landu Brandenburgia w Niemczech.

  Komendę Powiatową Policji w Szczytnie odwiedzili wykładowcy Akademii Policji Landu Brandenburgia w Niemczech. Goście przebywali w Szczytnie w ramach programu Erazmus+ realizowanego w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie. Wizytę w naszej jednostce złożyli aby poznać pracę polskich policjantów. Odwiedzający zobaczyli min. Przyjazny Pokój Przesłuchań Dzieci i sprzęt jaki funkcjonariusze wykorzystują w codziennej służbie. Z Gośćmi spotkał się również Komendant Powiatowy Policji w Szczytnie podinsp. Tomasz Bzymek, który przedstawił strukturę jednostki, zaprezentował zadania jakie wykonują policjanci, a także odpowiedział na wiele pytań dotyczących funkcjonowania szczycieńskiej Policji.

 5. Szczytno: POLICJANCI ZAPRASZAJĄ NA II ODLOTOWY DZIEŃ DZIECKA W PORCIE LOTNICZYM OLSZTYN - MAZURY

  II edycja Odlotowego Dnia Dziecka odbędzie się 28 maja 2017 roku w terminalu pasażerskim Portu Lotniczego Olsztyn - Mazury w Szymanach. Zapraszamy całe rodziny do spędzenia tego wyjątkowego dnia z nami! Atrakcje dostępne będą od 11:00 do 16:00. Podczas wydarzenia odbędzie się konkurs "Bezpieczeństwo wokół Nas", którego organizatorami będą: Komenda Powiatowa Policji w Szczytnie, Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie oraz Państwowa Straż Pożarna w Szczytnie.

 6. Komenda Powiatowa Policji w Szczytnie

  Dane teleadresowe

 7. MIASTO SZCZYTNO REJON I

 8. Szczytno: Odlotowy finał konkursu „Bezpieczeństwo wokół nas” .

  „Bezpieczeństwo wokół nas” to inicjatywa, której inicjatorami i realizatorami byli policjanci dzielnicowy z gminy Szczytno. Finał konkursu odbył się w niedzielę podczas II Odlotowego Dnia Dziecka w Porcie Lotniczym Olsztyn – Mazury. Patronat nad imprezą objął Wójt Gminy Szczytno Pan Sławomir Wojciechowski. Gościem honorowym uroczystości był Pan Marcin Kuchciński Członek Zarządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Wraz z podinsp. Tomaszem Bzymkiem Komendantem Powiatowym Policji w Szczytnie, Panowie wręczyli laureatom puchary oraz nagrody za zwycięstwo.

 9. MIASTO I GMINA PASYM

 10. GMINA JEDWABNO