Komenda Powiatowa Policji w Szczytnie

Komunikaty


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Szczytno: Tragiczny finał jazdy na „podwójnym gazie”

  W nocy z piątku na sobotę, szczycieńscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego do którego doszło w miejscowości Płozy, gmina Szczytna. W wypadku śmierć poniósł 25-letni mężczyzna. Natomiast kierujący pojazdem osobowym był nietrzeźwy i trafił do szpitala na obserwację. Do zdarzenia doszło po godzinie 1:00 w nocy, w miejscowości Płozy, gmina Szczytno.

 2. Komenda Powiatowa Policji w Szczytnie

  Dane teleadresowe

 3. Kierownictwo Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie

 4. Szczytno: Areszt dla sprawcy śmiertelnego wypadku drogowego

  Postanowieniem Sądu Rejonowego w Szczytnie 24-letni kierujący podejrzany o spowodowanie wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym w miejscowości Płozy (gmina Szczytno), trafił na 3 miesiące do aresztu. Mężczyzna kierował autem mając w organizmie blisko 2,3 promila alkoholu. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 12.

 5. Szczytno: Wyjątkowa praca i różne kierunki rozwoju – wszystko to znajdziesz wstępując już dziś do Policji

  Jeśli chcesz zmienić coś w swoim życiu, zacząć pomagać innym i dbać o ich bezpieczeństwo – już dziś możesz spróbować zostać policjantem. Z każdym rokiem zawód ten cieszy się coraz większym zaufaniem obywateli, a służba w Policji, to praca dla ludzi z pasją. Zastanawiałeś się nad tą decyzją? Nie czekaj! Zrób kolejny krok nim ktoś inny zajmie Twoje miejsce!

 6. Szczytno: Stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Był pijany

  Do 2 lat pozbawienia wolności oraz wysoka kara finansowa może grozić 45-latkowi, który w stanie nietrzeźwości kierował samochodem. Swoją podróż zakończył w przydrożnym rowie. Miał 3 promile alkoholu w organizmie. Teraz mieszkaniec miasta i gminy Pasym za swój czyn odpowie przed sądem.

 7. MIASTO SZCZYTNO REJON I

 8. Struktura organizacyjna Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie

 9. Szczytno: „Biała Wstążka” – policjanci służyli pomocą

  Międzynarodowa Kampania Białej Wstążki trwa od 25 listopada do 10 grudnia. Co roku szczycieńscy policjanci aktywnie włączają się w tę akcję biorąc udział w konsultacjach czy też udzielając pomocy osobom pokrzywdzonym. Takie spotkanie miało miejsce w minioną sobotę w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Szczytnie.

 10. GMINA JEDWABNO