Komenda Powiatowa Policji w Szczytnie

Komunikaty


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Szczytno: Dzielnicowe rady na zimowe eskapady

  Szczycieńscy policjanci kontynuują cykl spotkań z dziećmi i młodzieżą poświęcony bezpieczeństwu w czasie wolnym od zajęć szkolnych. Tym razem dzielnicowy asp. szt. Paweł Ślubowski wraz z sierż. Izabelą Cyganiuk spotkali się z dziećmi spędzającymi ferie w Świetlicy Wiejskiej w Dźwierzutach.

 2. Komenda Powiatowa Policji w Szczytnie

  Dane teleadresowe

 3. Kierownictwo Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie

 4. Struktura organizacyjna Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie

 5. MIASTO SZCZYTNO REJON I

 6. Szczytno: Na stoku bezpiecznie jak w bibliotece – kolejne spotkania szczycieńskich policjantów z feriowiczami

  „Kręci mnie bezpieczeństwo podczas ferii zimowych” pod taki hasłem odbyło się wczorajsze spotkanie szczycieńskich policjantów w Bibliotece Miejskiej w Szczytne. Funkcjonariusze przygotowali dla dzieci wiele atrakcji. Była opowieść o samochodziku Franku, który pomógł w akcji policyjnej, rozmowy o tym, że „Stok nie jest dla bałwanów” oraz konkurs z nagrodami.

 7. Szczytno: Rzucił się na policjantów z nożem i metalową pałką. Z pomocą ruszył funkcjonariusz w czasie wolnym od służby.

  Do niebezpiecznego zdarzenia doszło we wtorek, 21 stycznia na ulicy Nauczycielskiej w Szczytnie. Na policjantów wezwanych na interwencję, z nożem i metalową pałką, rzucił się 30-letni mężczyzna. Zupełnie niespodziewanie z pomocą kolegom przyszedł sierż. szt. Krzysztof Kurman, który spędzał czas wolny po służbie z rodziną. Dzięki jego szybkiej reakcji, nikomu nic się nie stało. Napastnik został obezwładniony i zatrzymany. Usłyszał już zarzuty czynnej napaści na funkcjonariuszy. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 8. GMINA SZCZYTNO REJON VI

 9. MIASTO I GMINA WIELBARK

 10. GMINA DŹWIERZUTY