Komenda Powiatowa Policji w Szczytnie

Ważne informacje - 5 artykułów

Komunikaty


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Komenda Powiatowa Policji w Szczytnie

  Dane teleadresowe

 2. Kierownictwo Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie

 3. Szczytno: Policjanci zabezpieczyli pocisk od granatnika przeciwpancernego RPG 2.

  Pomimo upływu wielu lat, na naszych terenach, nadal odnajdywane są niebezpieczne „pamiątki” z okresu II wojny światowej. Miny, granaty, pociski, amunicja to wybuchowe „niespodzianki”, na które mieszkańcy natrafiają podczas prac budowlanych, polowych czy też podczas spaceru po lesie. Tak też było wczoraj. Oficer dyżurny szczycieńskiej komendy otrzymał informację, iż podczas wykonywania prac ziemnych, na terenie gminy Szczytno, został wykopany przedmiot przypominający niewybuch.

 4. MIASTO SZCZYTNO REJON I

 5. Szczytno: Śmiertelny wypadek na DK-57 – policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia

  Wczoraj szczycieńscy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego. Na trasie Wielbark – Szczytno w okolicach skrzyżowania prowadzącego do miejscowość Zabiele, czołowo zderzyły się dwa pojazdy. W wyniku zdarzenia 75-letni kierowca Seata, poniósł śmierć na miejscu. Teraz śledczy wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego.

 6. Szczytno: Podczas prac drogowych wykopali pocisk przeciwpancerny kaliber 75 mm.

  Policjanci przypominają, że wojskowy materiał wybuchowy niezależnie od daty jego produkcji wciąż zachowuje swoje właściwości i jest praktycznie całkowicie odporny na działanie wszelkiego rodzaju warunków atmosferycznych. W przypadku znalezienia takich przedmiotów trzeba natychmiast powiadomić policję, która potwierdzi, czy mamy do czynienia rzeczywiście z niewybuchem, a następnie zawiadomi o tym fakcie patrol saperski i zabezpieczy miejsce do czasu ich przybycia.

 7. Struktura organizacyjna Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie

 8. MIASTO I GMINA PASYM

 9. MIASTO SZCZYTNO REJON III

 10. MIASTO I GMINA WIELBARK

Powrót na górę strony