Komenda Powiatowa Policji w Szczytnie

Ważne informacje - 5 artykułów

Komunikaty


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Kierownictwo Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie

 2. Komenda Powiatowa Policji w Szczytnie

  Dane teleadresowe

 3. Szczytno: Trzymiesięczny areszt dla 46-latka, który znęcał się nad swoją 29-letnią konkubiną.

  Szczycieńscy policjanci zatrzymali 46-letniego mieszkańca Szczytna podejrzanego o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad konkubiną. Mężczyzna w trakcie domowych awantur wyzywał 29-latkę słowami wulgarnymi, poniżał, uderzał oraz groził, że pozbawi ją życia. Z relacji pokrzywdzonej wynika również, że sprawca stale ją kontrolował i utrudniał kontakty z rodziną. Sąd Rejonowy w Szczytnie przychylił się do wniosku śledczych i na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego zadecydował o zastosowaniu wobec sprawcy przemocy domowej, trzymiesięcznego tymczasowego aresztu.

 4. Struktura organizacyjna Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie

 5. MIASTO SZCZYTNO REJON I

 6. MIASTO SZCZYTNO REJON II

 7. GMINA SZCZYTNO REJON V

 8. GMINA DŹWIERZUTY

 9. Szczytno: Symbol wolności, patriotyzmu i dumy narodowej. Mundurowi oddali hołd narodowemu dziedzictwu i twórcom Konstytucji 3 Maja.

  W tym roku obchodzimy 230. rocznicę podpisania Ustawy Rządowej z dnia 3 maja 1791r. Była ona pierwszą w nowożytnej Europie i drugą na świecie spisaną konstytucją. Uchwalona przez Sejm Czteroletni, miała zapewnić Polsce niezależność oraz umożliwić rozwój polityczny, społeczny i gospodarczy. Choć, Konstytucja 3 Maja, obowiązywała jedynie 14 miesięcy to była ogromnym osiągnięciem narodu polskiego. Z tej okazji przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie wspólnie z funkcjonariuszami z Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, pod pomnikiem Orła Białego, w ciszy, zadumie oraz z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, złożyli kwiaty oddając hołd narodowemu dziedzictwu.

 10. POSTERUNEK POLICJI W ŚWIĘTAJNIE

Powrót na górę strony