Komenda Powiatowa Policji w Szczytnie

Komunikaty


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Kierownictwo Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie

 2. Szczytno: Powitanie Komendanta Powiatowego Policji w Szczytnie.

  W sali odpraw szczycieńskiej jednostki Policji odbyło się powitanie nowego Komendanta Powiatowego Policji w Szczytnie. Policjanci powitali podinspektora Tomasz Bzymka, któremu Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie inspektor Tomasz Klimek od dzisiaj powierzył pełnienie obowiązków na tym stanowisku.

 3. Szczytno: Komendę Policji w Szczytnie odwiedzili uczniowie pierwszej klasy o profilu policyjnym z Zespołu Szkół nr 1 w Szczytnie.

  Dzisiaj w godzinach przedpołudniowych Komendę Policji w Szczytnie odwiedzili uczniowie pierwszej klasy o profilu policyjnym z Zespołu Szkół nr 1 w Szczytnie. Wizyta odbyła się w ramach programu „Otwarte Jednostki Policji – Do Źródeł Wiedzy o Bezpieczeństwie”. Goście zwiedzili miejsce pracy policjantów oraz obejrzeli sprzęt jaki wykorzystywany jest do codziennej służby. W Sali odpraw szczycieńskiej jednostki spotkał się z młodzieżą p.o. Komendant Powiatowy Policji w Szczytnie podinsp. Tomasz Bzymek.

 4. Struktura organizacyjna Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie

  W skład Komendy Powiatowej Policji wchodzą:

 5. Komenda Powiatowa Policji w Szczytnie

  Dane teleadresowe

 6. MIASTO SZCZYTNO REJON I

 7. Szczytno: Jedna sobota – dwie kolizje.

  W minioną sobotę szczycieńscy policjanci pracowali na miejscu zdarzeń drogowych, które na szczęście nie pochłonęły żadnych ofiar. Wywrócony hyundai oraz czołówka mercedesa z przydrożnym drzewem mogłyby obrazować tragedie. Na szczęście kierujący tymi samochodami oraz pasażerka nie ponieśli żadnych obrażeń.

 8. Szczytno: Policjanci pracowali na miejscu zderzenia autobusu z osobową mazdą.

  Wczoraj we wczesnych godzinach popołudniowych na trasie Dybowo– Dźwiersztyny, gmina Pasym, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem autobusu szkolnego i osobowej mazdy. W autobusie przewożone były dzieci. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Pojazdy zderzyły się lewymi przednimi lusterkami. Jak ustalili policjanci obydwaj kierujący byli trzeźwi.

 9. MIASTO I GMINA PASYM

 10. GMINA DŹWIERZUTY