Komenda Powiatowa Policji w Szczytnie

Komunikaty


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Kierownictwo Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie

 2. Komenda Powiatowa Policji w Szczytnie

  Dane teleadresowe

 3. MIASTO SZCZYTNO REJON I

 4. Szczytno: Policjanci czuwają nad bezpieczeństwem mieszkańców i uczestników „Dni i Nocy Szczytno 2017”

  Jak co roku święto Szczytna odbędzie się w przedostatni weekend lipca: 21-23 lipca. Nad bezpieczeństwem mieszkańców oraz uczestników imprezy czuwać będzie blisko 180 policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie, jednostek sąsiednich oraz słuchaczy Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

 5. Struktura organizacyjna Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie

  W skład Komendy Powiatowej Policji wchodzą:

 6. Szczytno: Odbył się Piknik Rodzinny – Piknik Służb Mundurowych

  Kolejny już raz, w sobotę w trakcie obchodów Dni i Nocy Szczytna, formacje mundurowe z powiatu szczycieńskiego zorganizowały Piknik Rodzinny - Piknik Służb Mundurowych. Policjanci, żołnierze, strażacy oraz strzelcy zaprezentowali mieszkańcom miasta i przybyłym gościom, wiele atrakcji związanych z ich pracą. Oglądanie sprzętu policyjnego, strażackiego i wojskowego, konkursy wiedzy o bezpieczeństwie a także pokaz ratownictwa medycznego to propozycje, z których dzieci i dorośli skorzystali podczas spotkania. Niebywałe atrakcje w postaci pojazdusymulatora dachowania z WORD w Olsztynie, pokaz zatrzymywania niebezpiecznych przestępców przy użyciu ślepej amunicji wystrzelonej z karabinka AKMS wykonany przez policjantów a takżewycinanie osoby zakleszczonej w pojeździe co zademonstrowali strażacy, przyciągnęły uwagę wszystkich uczestników spotkania.

 7. Zapraszamy na "Piknik Rodzinny - Piknik Służb Mundurowych" 22.07.2017r.

  Zapraszamy do udziału w kolejnej już odsłonie "Pikniku Rodzinnego - Pikniku Służb Mundurowych". Impreza odbędzie się w Szczytnie na Palcu Juranda w dniu 22.07.2017r.

 8. Szczytno: Odbyły się uroczyste obchody Święta Policji

  Policjantki i policjanci Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie oraz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie wspólnie wzięli udział w uroczystych 98 obchodach Święta Policji. Uroczystość odbyła się na placu apelowym szczycieńskiej Uczelni. Nadinsp. Jan Lach Zastępca Komendanta Głównego Policji, insp. dr Marek Fałdowski Komendant-Rektor WSPol, insp. insp. Tomasz Klimek Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie oraz mł. insp. Tomasz Bzymek Komendant Powiatowy Policji w Szczytnie wręczyli odznaczenia oraz akty mianowania na wyższe stopnie policyjne. Uroczystość zaszczyciło swoją obecnością wielu znamienitych gości, przedstawiciele władz samorządowych, duchowieństwa, służb mundurowych oraz rodziny policjantów.

 9. GMINA ROZOGI

 10. GMINA WIELBARK