Komenda Powiatowa Policji w Szczytnie

Komunikaty


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Szczytno: Po wypiciu 6 piw wsiadł za kierownicę. Ściął dwa słupy. Stracił prawo jazdy.

  Szczycieńscy policjanci zatrzymali wczoraj w miejscowości Wielbark 46-latka. Nietrzeźwy mężczyzna kierując osobowym renault zjechał na pobocze i ściął dwa słupy energetyczne. Kierowca auta nie poniósł obrażeń. Jednak za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

 2. Kierownictwo Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie

 3. Szczytno: Uciekał przed policjantami, bo był nietrzeźwy i złamał zakaz prowadzenia pojazdów.

  Dzisiejszej nocy szczycieńscy policjanci osadzili w policyjnej celi 34-latka, który uciekał przed kontrolą drogową. Jak się okazało, obawa przed karą za niezastosowanie się do znaku zakazu wjazdu, nie była jedynym powodem dla którego mieszkaniec Szczytna nie stosował się do poleceń funkcjonariuszy. Po zatrzymaniu okazało się, że kierowca osobowego chevrolet matiz miał w organizmie około półtora promila alkoholu a także od zeszłego roku posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. 34-latek za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

 4. Komenda Powiatowa Policji w Szczytnie

  Dane teleadresowe

 5. MIASTO SZCZYTNO REJON I

 6. GMINA WIELBARK

 7. Struktura organizacyjna Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie

  W skład Komendy Powiatowej Policji wchodzą:

 8. GMINA JEDWABNO

 9. Szczytno: Policjanci ze Szczytna, uczestniczyli w XI Targach Pracy.

  Wczoraj policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie wzięli udział w XI Targach Pracy organizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie. Funkcjonariusze prezentowali przybyłym osobom poszukującym zatrudnienia możliwości doboru do służby w Policji.

 10. GMINA DŹWIERZUTY