Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szczytno: O bezpiecznych feriach z dzielnicowym

Wczoraj dzielnicowy gminy Rozogi asp. Artur Osowiecki odwiedził podopiecznych w swoim rejonie służbowym. Policjant odpowiedział na zaproszenie dzieci spędzających ferie w Gminnym Ośrodku Kultury w Rozogach. Głównym tematem spotkania było bezpieczeństwo podczas uprawiania sportów zimowych oraz zabaw na świeżym powietrzu.

Wczoraj asp. Artur Osowiecki odwiedził uczniów w Gminnym Ośrodku Kultury w Rozogach. Dzielnicowy mówił o zagrożeniach, na jakie narażone są dzieci oraz udzielił kilku cennych wskazówek dotyczących bezpieczeństwa uczniów podczas trwających ferii zimowych.

W ramach kampanii „Bezpieczna woda” przestrzegał przed ślizganiem się na skutych lodem zbiornikach wodnych czy rzekach, czy też zjeżdżaniem z górek znajdujących się blisko ulic.
W ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku” omówił zasady bezpieczeństwa podczas jazdy na nartach, a także zaprosił dzieci do wzięcia udziału w konkursie plastyczno-fotograficznym pod tytułem „stok nie dla bałwanów”.

 W czasie prelekcji funkcjonariusz przypomniał, że jako policjant „pierwszego kontaktu”, zawsze służy pomocą zarówno uczniom, nauczycielom jak i wszystkim mieszkańcom.

  • Dzielnicowy na spotkaniu z dziećmi.
    Dzielnicowy na spotkaniu z dziećmi.
Powrót na górę strony