Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szczytno: Kampania „Twoje światła – Twoje bezpieczeństwo” – „strzałem w dziesiątkę”

Funkcjonariusze Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie uczestniczyli w ogólnopolskiej kampanii "Twoje Światła – Twoje Bezpieczeństwo". W minioną sobotę pierwsi zainteresowani kierowcy w stacjach diagnostycznych, które przystąpiły do akcji, skorzystali z bezpłatnego ustawienia świateł w swoich autach. Przypominamy, że jeszcze przez trzy kolejne soboty gościnne stacje zapraszają kierowców.

Funkcjonariusze ruchu drogowego szczycieńskiej komendy 24 listopada rozpoczęli kampanię pn. „Twoje światła – Twoje bezpieczeństwo”. Celem akcji było zwrócenie uwagi kierujących na stan i jakość oświetlenia w pojazdach, która bezpośrednio wpływa na bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego.

 

W minioną sobotę otwarły się drzwi tych stacji diagnostycznych, które przystąpiły do ogólnokrajowej akcji.  

Przypominamy adresy, gdzie zainteresowani kierowcy mogą bezpłatnie skorzystać z ustawienia świateł w autach.

B & A Diagnostyka Mechanika Pojazdowa  ul. Przemysłowa 5  12-100 Szczytno tel. 089-624-11-22 w godz. 08.00 – 14.00.

 

B & A Diagnostyka Mechanika Pojazdowa  ul. Łomżyńska 1  12-100 Szczytno tel. 089-624-01-35  w godz. 08.00 – 14.00.

 

Myjnia Samochodowa Kowalewski Krzysztof - Stacja Kontroli Pojazdów
ul. Dworcowa 28 w Pasymiu tel. 793-777-060  czynne w godz. 09.00 - 15.00

 

Urszula Madera AUTO CENTRUM - Stacja Kontroli Pojazdów ul. Przemysłowa 2c w Szczytnie tel. 792-020-113 czynne w godz. 09.00 - 14.00

 

 

Policjanci szczycieńskiej „drogówki” podczas prowadzonych działań kontrolno-prewencyjnych zwracali szczególną uwagę na oświetlenie pojazdów, a kierowcy pojazdów, których jakość świateł wzbudziła wątpliwości podczas kontroli kierowani byli na stacje diagnostyczne, które wyraził chęć udziału w kampanii.

 

Szczycieńscy funkcjonariusze serdecznie dziękują tym właścicielom stacji diagnostycznych, którzy włączyli się w ogólnopolską kampanię "Twoje Światła – Twoje Bezpieczeństwo". Dzięki ich zaangażowaniu wspólnie możemy zadbać o poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym i ograniczyć ilość zdarzeń związanych ze złym stanem technicznym pojazdów.

 

Powrót na górę strony