Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szczytno: Chcieli z loterii zgarnąć „Mega Cash” – zostali zatrzymani

Szczycieńscy kryminalni zatrzymali 23-letniego mieszkańca Szczytna oraz jego 22-letnią znajomą. Ukradli oni losy z loterii Totolotek z jednego z saloników prasowych na terenie Szczytna. Funkcjonariusze ustalili gdzie „gracze” odebrali wygraną ze zdrapek i zabezpieczyli monitoring. „Miłośnicy hazardu” noc spędzili w policyjnej celi. Teraz za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

Wczoraj kryminalni ze szczycieńskiej komendy na podstawie własnych ustaleń zatrzymali dwóch mieszkańców Szczytna. 23-latek i jego 22-letnia znajoma dokonali kradzieży losów loterii Totolotek z jego z saloników prasowych na terenie Szczytna.

Funkcjonariusze ustalili w którym z saloników „gracze” próbowali odebrać nagrodę ze zdrapek o nazwie „Mega Cash”. Nie był to dla nich szczęśliwy traf, gdyż całą sytuację zarejestrował sklepowy monitoring.

„Nieuczciwi gracze” zostali zatrzymani przez szczycieńskich kryminalnych i noc spędzili w policyjnej celi. Przyznali się do kradzieży pliku zdrapek i odebrania nagrody z loterii „Mega Cah” o wartości blisko 175 złotych .

Teraz o dalszym ich losie zadecyduje sąd.

Powrót na górę strony