Ważne informacje - 5 artykułów

Komunikaty


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Komenda Powiatowa Policji w Szczytnie

  Dane teleadresowe

 2. Szczytno: Śmiertelny wypadek na DK-57 – policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia

  Wczoraj szczycieńscy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego. Na trasie Wielbark – Szczytno w okolicach skrzyżowania prowadzącego do miejscowość Zabiele, czołowo zderzyły się dwa pojazdy. W wyniku zdarzenia 75-letni kierowca Seata, poniósł śmierć na miejscu. Teraz śledczy wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego.

 3. MIASTO SZCZYTNO REJON I

 4. POSTERUNEK POLICJI W ŚWIĘTAJNIE

 5. Struktura organizacyjna Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie

 6. POSTERUNEK POLICJI W WIELBARKU

 7. Szczytno: Kolejni poszukiwani w rękach szczycieńskich policjantów

  Funkcjonariusze Policji, na co dzień podejmują czynności zmierzające do ustalenia miejsca pobytu osób ukrywających się. Osoby poszukiwane, które uchylają się przed odbyciem zasądzonej kary zostały zatrzymane przez szczycieńskich policjantów. Dwóch mężczyzn trafiło do zakładów karnych, gdzie mają do odbycia karę pozbawienia wolności.

 8. Szczytno: Uroczyste obchody Święta Policji szczycieńskich funkcjonariuszy

  W Komendzie Powiatowej Policji w Szczytnie odbyły się Powiatowe Obchody Święta Policji. 24 lipca jest datą wyjątkową dla każdego funkcjonariusza Policji. Jest to czas i okazja do uhonorowania oraz wyróżnienia funkcjonariuszy, wzorowo wykonujących swoje obowiązki służbowe. Jest to w szczególności dzień wręczania odznaczeń i awansów na wyższe stopnie służbowe. Takie święto jest również okazją do podziękowań za trud codziennej służby, która wymaga zaangażowania i poświęcenia. A wszystko to po to, aby każdy z nas mógł żyć w poczuciu bezpieczeństwa.

 9. GMINA DŹWIERZUTY

 10. Szczytno: Europejski nakaz aresztowania – zatrzymany 35-letni mężczyzna

  Swobodny przepływ osób pomiędzy państwami Unii Europejskiej powoduje, że osoby poszukiwane przez organy ścigania, poszukiwane są na podstawie wydawanego europejskiego nakazu aresztowania. Właśnie na takiej podstawie policjanci z Wydziału Kryminalnego szczycieńskiej komendy zatrzymali mężczyznę, 35-letniego mieszkańca Gminy Szczytno.

Powrót na górę strony