Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Szczytno: Odpowie przed sądem za kradzieże, włamania i podpalenia.

Szczycieńscy policjanci zatrzymali i przedstawili zarzuty kilku przestępstw 22-letniemu mężczyźnie. Młodzieniec przyznał się do czynów przestępczych jakich dopuścił się od sierpnia do listopada tego roku. Przywłaszczenie cudzego mienia, kradzieże z włamaniem oraz podpalenie kontenerów na odpady to niechlubne osiągnięcia 22-latka. Teraz sąd rejonowy podejmie decyzję co do odpowiedzialności karnej jaką poniesie mieszkaniec Szczytna.

W minioną niedzielę w nocy szczycieńscy policjanci służby interwencyjnej zatrzymali na gorącym uczynku  22-letniego mieszkańca Szczytna, tuż po tym jak włamał się do jednego z zakładów fryzjerskich na terenie miasta.

Jak ustalili funkcjonariusze, tylko jednej nocy, 22-latek włamał się jeszcze do dwóch innych miejsc znajdujących się w niedalekim sąsiedztwie.

 

22-latek, to mieszkaniec Szczytna, który na swoim koncie ma popełnione na przestrzeni od sierpnia do listopada tego roku, przywłaszczenia mienia, kradzieże z włamaniem oraz podpalenia pojemników do selektywnej zbiórki odpadów.

 

Policjanci śledczy przedstawili mężczyźnie zarzuty dotyczące dziesięciu przestępstw, do których się przyznał.

Za czyny jakich dopuścił się 22-latek, grozi mu kara pozbawienia wolności do 10 lat.