Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Szczytno: Najpierw wypił skradziony alkohol, a potem położył się na stercie papieru toaletowego.

Szczycieńscy policjanci podejmowali interwencję wobec 28-letniego mężczyzny, który w jednym z miejskich marketów urządził sobie niebywałe przyjęcie. Otóż, między sklepowymi półkami wypił skradziony alkohol i popił go dziecięcym soczkiem. Następnie położył się na stercie papieru toaletowego przeznaczonego do sprzedaży. 28-latek nie cieszył się długo miękkim podłożem, ponieważ funkcjonariusze wyprowadzili go ze sklepu. Teraz mężczyzna za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

W miniony poniedziałek szczycieńscy policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego  z miejskich marketów.

Pracownik ochrony sklepu powiadomił, że na dziale kosmetycznym, na stercie papieru toaletowego przeznaczonego do sprzedaży, rozłożył się nietrzeźwy mężczyzna.

Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce ustalili, że kilka chwil przez oddaniem się błogiemu polegiwaniu, 28-latek ukradł z półek butelkę wódki i małe opakowanie dziecięcego soczku. Kradzież nie była na tzw. „wynos”. 28-latek wypił trunki na terenie sklepu, chowając się miedzy regałami.

Następnie położył się na wspomniany wcześniej papier. Miękkim podłożem nie cieszył się jednak zbyt długo, ponieważ ze sklepu wyprowadzili go policjanci.

 

Teraz 28-letni mieszkaniec Szczytna odpowie za swoje zachowanie przed sądem. Za powyższy czyn, kodeks wykroczeń przewiduje karę aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.