Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Szczytno: Policjanci zaopiekowali się zagubionym szczeniakiem.

Nietypowe znalezisko odkryli wczoraj wieczorem szczycieńscy policjanci. Na trasie Szczytno – Korpele biegał zagubiony szczeniak. Piesek nie posiadał obroży ani innych rzeczy, które pozwoliły by zidentyfikować jego właściciela. W obawie o bezpieczeństwo czworonoga policjanci dali mu schronienie na terenie komendy. Dzisiaj rano funkcjonariusze przewieźli czworonoga do miejskiego schroniska dla zwierząt.

Szczycieńscy policjanci patrolujący wczoraj wieczorem teren miasta i gminy Szczytno, na trasie do miejscowości Korpele zauważyli biegającego samotnie małego pieska. Szczeniak wybiegał na jezdnię co powodowało zagrożenie dla pojazdów a także dla niego samego.

Piesek nie miał obroży ani żadnej rzeczy, która pomogłaby w zidentyfikowaniu jego właściciela. Co więc mieli zrobić policjanci, przecież nie zostawią stworzenia na pastwę losu? Funkcjonariusze zabrali szczeniaka do komendy i dali mu schronienie w budynku gospodarczym jednostki.

Dzisiaj rano patrol przewiózł odnalezionego czworonoga do miejskiego schroniska dla zwierząt.

Ewentualnego właściciela, który rozpozna pieska na zdjęciach prosimy o kontakt ze Schroniskiem Cztery Łapy przy ul. Łomżyńskiej w Szczytnie.