Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Szczytno: Dwaj nietrzeźwi kierowcy i zdarzenie z rowerzystą.

W miniony weekend szczycieńscy policjanci wyeliminowali z ruchu dwóch nietrzeźwych kierowców. Ponadto w sobotę doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia z rowerzystą, na szczęście bez tragicznych skutków. Przypominamy, że ogólnie pojęte bezpieczeństwo na drodze zależy od każdego z nas.

Podczas minionego weekendu szczycieńscy policjanci wyeliminowali z ruchu drogowego dwóch nietrzeźwych kierowców.

Podczas kontroli pojazdów na ulicy Gizewiusza w Szczytnie ujawniono, że 35-letni mieszkaniec gminy kierował renault megane mając w organizmie ponad pół promila alkoholu. Natomiast w miejscowości Kolonia, jadący citroenem mężczyzna wydmuchał prawie dwa promile. Tym samym amator jazdy na podwójnym gazie utracił prawo jazdy.

W sobotę w ciągu dnia policjanci otrzymali zgłoszenie o tym, że w Szczytnie na ulicy Sobieszczańskiego doszło do zderzenia rowerzysty z osobówką. Jak ustalili funkcjonariusze 69-latek jadąc rowerem zjechał z chodnika na jezdnię i uderzył w bok osobowego forda. Na szczęście w wyniku uderzenia nikomu nic się nie stało. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Policjanci przypominają o rozwadze podczas poruszania się po drogach. Pamiętajmy, że wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za ogólnie pojęte bezpieczeństwo.