Szczytno: Jeden dzień – trzy zdarzenia drogowe. - Aktualności - Komenda Powiatowa Policji w Szczytnie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Szczytno: Jeden dzień – trzy zdarzenia drogowe.

Szczycieńscy policjanci pracowali wczoraj na miejscu trzech zdarzeń drogowych. W wyniku jednego z nich najbardziej ucierpiał kierowca osobowego peugeota, który z urazem kręgosłupa został przetransportowany do szpitala w Olsztynie.

Wczorajszego dnia na drogach powiatu szczycieńskiego doszło do trzech zdarzeń drogowych. Dwa pierwsze wydarzyły się w tym samym czasie, czyli około godziny 14.00, natomiast kolejne, minionej nocy. Na drodze krajowej 53, na trasie Szczytno – Jęcznik seat Toledo uderzył w barierę energochłonną, w wyniku czego 19-letnia pasażerka i 4-miesieczne dziecko trafiły do szpitala dziecięcego w Olsztynie. Na szczęście ich obrażenia nie wymagały hospitalizacji. 19-letni kierowca, trzeźwy nie poniósł żadnych obrażeń.

 Niestety w przypadku drugiego zdarzenia, do jakiego doszło na trasie Nowe Kiejkuty – Romany, kierowca i pasażer peugeota, który wypadł z drogi i dachował,  
z obrażeniami kręgosłupa zostali przetransportowani do szpitali w Szczytnie
i w Olsztynie. Uraz jakiego doznał 38-letni kierowca zmusiły do pobytu w szpitalu.

Natomiast dzisiejszej nocy w Pasymiu na obwodnicy do Olsztyna 19-letnia kierująca hyundaiem na łuku drogi wjechała w przydrożne bariery. Nie poniosła obrażeń.

Policjanci wyjaśniają teraz z jakich powodów doszło do zdarzeń drogowych.