Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Szczytno: „Bezpiecznie – chce się żyć” wspólna akcja policjantów i Krajowego Centrum BRD

Szczycieńscy policjanci wzięli udział w seminarium pod hasłem „Bezpiecznie – chce się żyć”. Spotkanie zostało zainicjowane przez Fundację Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Szczycieńscy policjanci zaprezentowali stan bezpieczeństwa i zagrożeń w ruchu drogowym na terenie powiatu szczycieńskiego. W sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Szczytnie zebrało się ponad 300 osób. Wszyscy uczestnicy obejrzeli występ Kabaretu Łowcy . B.

Rolą policjantów jest informować, przypominać i egzekwować przestrzeganie zasad prawidłowego poruszania się w ruchu drogowym. Tej tematyce, a także skali zdarzeń, do jakich dochodzi na terenie powiatu szczycieńskiego poświecone było wystąpienie podkom. Ewy Szczepanek z Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie na seminarium pod hasłem „Bezpiecznie – chce się żyć”.

Fundacja Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego od kilku już lat organizuje w naszym mieście inicjatywę, do której zaprasza szczycieńskich policjantów. 

Tak było i tym razem. Wczoraj wieczorem w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Szczytnie zebrało się ponad 300 osób, którym przedstawiciel Fundacji Pan Jacek Zalewski zaprezentował ideę jaką realizuje Fundacja.

Spotkanie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem z jeszcze jednego, nie mniej ważnego powodu. Atrakcją wieczoru był występ Kabaretu Łowcy . B.