Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Szczytno: Pracowali na miejscu wypadku drogowego w Gromie.

Wczorajszego wieczora szczycieńscy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na drodze krajowej 53, na trasie Szczytno – Grom. Na łuku drogi mercedes uderzył w naczepę ciężarówki. Obrażenia ciała odniosły osoby z mercedesa, kierujący i pasażerka. Obydwoje trafili do szpitali. Jak ustalili policjanci, kierowcy samochodów byli trzeźwi. Teraz funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności wypadku.

Wczoraj wieczorem na trasie Szczytno – Grom, na drodze krajowej 53 doszło do wypadku drogowego z udziałem osobowego mercedesa i DAF-a.

Jak ustalili policjanci przybyli na miejsce, 38-letni obywatel Niemiec kierujący mercedesem na łuku drogi uderzył w jadący z przeciwka samochód ciężarowy.  Do zdarzenia doszło najprawdopodobniej z powodu niezachowania należytej bezpiecznej odległości przez kierowcę osobówki.

W wyniku uderzenia w DAF-a kierowca mercedesa z obrażeniami twarzy został przetransportowany do szpitala w Olsztynie, natomiast jego pasażerkę ze złamaniem ręki przewieziono do szczycieńskiego szpitala.

Obydwaj kierowcy, to jest mercedesa i ciężarówki byli trzeźwi.

Teraz policjanci wyjaśniają okoliczności w jakich doszło do tego wypadku drogowego.