Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Szczytno: Policyjny dozór oraz zakaz kontaktowania się z matką

Szczycieńscy policjanci zatrzymali 28-letniego mężczyznę, który znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją matką. Mężczyzna w trakcie domowych awantur wyzywał kobietę słowami wulgarnymi, poniżał, szarpał za ubrania i groził pobiciem. Prokurator zastosował wobec mężczyzny dozór policyjny, zakazał kontaktowania się z matką w sposób wyrażający agresję słowną i fizyczną oraz zobowiązał go do powstrzymania się od spożywania alkoholu.

Szczycieńscy policjanci zatrzymali 28-letniego mieszkańca gminy Dźwierzuty, który od dwóch lat znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją matką. Mężczyzna wszczynał awantury domowe, podczas których wyzywał kobietę słowami wulgarnymi, szarpał za ubrania, poniżał i groził pobiciem.

Dzięki zaangażowaniu szczycieńskich funkcjonariuszy podejrzany o znęcanie się nad matką został skutecznie odizolowany od pokrzywdzonej.

Prokuratura Rejonowa w Szczytnie na podstawie zgromadzonego przez szczycieńskich policjantów materiału dowodowego zastosowała wobec mężczyzny dozór policyjny, zakaz kontaktowania się z matką w sposób wyrażający agresję słowną i fizyczną oraz zobowiązała go do powstrzymania się od spożywania alkoholu.