Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Szczytno: Natychmiastowa reakcja policjantów z Oddziałów Prewencji w Olsztynie doprowadziła do zatrzymania damskiego boksera.

Wczoraj w godzinach popołudniowych w Szczytnie na skwerze zieleni przy ulicy Chrobrego, policjanci z olsztyńskich Oddziałów Prewencji, podjęli interwencję wobec agresywnego mężczyzny. Policjanci jadący na służbę do Portu Lotniczego Olsztyn - Mazury, zauważyli mężczyznę okładającego kobietę pięściami. Funkcjonariusze natychmiast obezwładnili damskiego boksera i przewieźli go do policyjnej celi, gdzie spędził noc. Teraz 30-latek za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Wczoraj w godzinach popołudniowych policjanci z Oddziałów Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie jadąc na służbę do Portu Lotniczego Olsztyn – Mazury, na skwerze zieleni w Szczytnie przy ul. Chrobrego, zauważyli jak mężczyzna okłada pięściami młodą kobietę. Reakcja policjantów była natychmiastowa. Obezwładnili napastnika i wyjaśniali okoliczności zajścia. Ja się okazało 30-letni mieszkaniec Szczytna będąc pod działaniem alkoholu wszczął awanturę ze swoją partnerką, w trakcie której zaczął wyzywać ją słowami wulgarnymi, oraz uderzać w twarz.

Kobieta na szczęście nie odniosła obrażeń, które wymagałyby pomocy medycznej. Jednak damski bokser z minuty na minutę stawał się coraz bardziej agresywny. Z uwagi na stan mężczyzny policjanci doprowadzili 30-latka do wytrzeźwienia w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych, gdzie spędził noc.

 

Teraz za swoje zachowanie mężczyzna odpowie przed sądem.