Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Szczytno: Przyleciał z Wielkiej Brytanii i awanturował się na lotnisku. Ukarany mandatem karnym.

Szczycieńscy policjanci ukarali w sobotę mandatem karnym 27-letniego mieszkańca Biskupca. Mężczyzna zapłaci 300 zł grzywny, za swoje niestosowne zachowanie, jakie miało miejsce na terenie Portu Lotniczego Olsztyn - Mazury w Szymanach. 27-latek po tym jak przyleciał do kraju, będąc na płycie lotniska, zachowywał się wulgarnie i wszczął awanturę z obsługą Portu. Służba Ochrony Lotniska wezwała policjantów, którzy wytłumaczyli mieszkańcowi Biskupca, że swoim zachowaniem popełnił wykroczenie.

W minioną sobotę szczycieńscy policjanci otrzymali zgłoszenie od pracowników Służby Ochrony Lotniska Portu Lotniczego Olsztyn – Mazury w Szymanach, o tym, że jeden z pasażerów, który przyleciał z Wielkiej Brytanii awanturuje się. Jak się okazało wulgarne zachowanie mężczyzny zaczęło się na płycie lotniska. SOL przejął awanturującego się mężczyznę i przekazał policjantom.

Jak się okazało 27-letni mieszkaniec Biskupca zdecydował się witać z ojczystą ziemią w stanie niekoniecznie trzeźwym i stąd jego krewkość.

Policjanci nałożyli na 27-latka mandat karny w wysokości 300,-zł . Zaś jego samego przekazali pod opiekę przyjaciela, który przyjechał do Szyman odebrać kolegę.